Dünya Lezzetleriyle Sahil ve Yakamozun Görkemi Tek Bir Nokta’da Buluştu…

Vangölünün mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Sarı-Çam Restaurant’ta manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız. Tatvan' nın muhteşem sahil ve doğa manzarasıyla en keyifli seyir noktası olan Sarı-Çam Restaurant’ ta ile eglencenin tadını sahilde olmanın ayrıcalığı ile çıkarabilirsiniz.
 
Sahil'in büyüleyici manzarası eşliğinde romantik ve keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için mutlaka görülmesi önerilen mekanda; Türk, Damak yadında seçme ızgaraların konuklarına geniş yelpazede bir mönü sunan Sarı-Çam Restaurant Tatvan ilçemizin en gözde mekanları arasında yer alan Feribot Parkı manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetleri eşliğinde davet, iş toplantıları ve tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 300 kişilik kapalı mekan kapasitesi  250 kişilik bahçe ve balkon kapasitesi farklı mönü ve müzik seçenekleri ile hizmetinizde.

 Şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden çok uzak huzur dolu bir Pazar keyfi için ideal bir mekan olan Sarı-Çam Restaurant 08:00-00:00 saatleri arasında siz misafirlerine  Sahil ve Huzur keyfi seçeneği sunuyor.